A FOST SEMNAT CONTRACTUL DE FINANȚARE PENTRU AMENAJAREA UNUI SPAȚIU DE SERVICII DE AGREMENT PE CANALUL SF. GHEORGHE

Astăzi, 5 iunie 2019, primarul Nicolae Barbu a semnat la Ministerul Agriculturii și Dezvoltării Rurale contractul de finanțare aferent proiectului “Amenajare spațiu servicii de agrement pe Canalul Sf. Gheorghe”, accesat prin Programul Operațional pentru Pescuit și Afaceri Maritime( POPAM), FLAG.

Valoarea totală a proiectului este de aproximativ 3,7 milioane lei, obiectivul principal al acestuia fiind reamenajarea unei nave-ponton care va fi acostată la cheu în zona Canalului Sf. Gheorghe, în scopul organizării de evenimente cultural-artistice.

Ultima modificare: 05.06.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul SĂPTĂMÂNA PREVENIRII CRIMINALITĂȚII